Rooster

Rooster 2023-2024 Studio Haarlem

Maandag

Tijd Dans
09.00 – 09.45 Dreumesdans 2-3 jr. (zaal 012)
09.45 – 10.30 Peuterdans 3-4 jr. (zaal 012)
10.30 – 11.30 Dancemix 21+ (zaal 012)
15.45 – 16.45 Streetdance 4-5 jr. (zaal 114)
15.45 – 16.45 Dancehall 10-12 jr. (zaal 002)
16.45 – 17.45 Dancemix 6-7 jr. (zaal 114)
17.15 – 18.15 Dancehall 13-15 jr. (zaal 002)
17.45 – 18.45 Streetjazz 8+ (zaal 114)
18.45 – 19.45 Hiphop 21+ basic(zaal 114)

Dinsdag

Woensdag

TijdDans
09.00 – 09.45Dreumesdans 2-3 jr. (zaal 012)
09.45 – 10.30Peuterdans 3-4 jr. (zaal 012)
10.30 – 11.30Dance & fit 21+(zaal 012)
13.00 – 14.00Kidsdance 4-5 jr. (zaal 114)
14.00 – 15.00Kidsdance 4-5 jr. (zaal 114)
15.00 – 16.00Hiphop 6-7 jr. (zaal 114)
16.00 – 17.00Hiphop 8-10 jr. (zaal 114)
17.00 – 18.00Hiphop 11-13 jr. (zaal 114)
18.00 – 19.00Hiphop 14-18 jr. (zaal 114)
19.00 – 20.00Urban Junior Dance performance (zaal 114)
20.00 – 21.30Urban Dance performance (zaal 114)

Rooster 2023-2024 Studio Heemstede

Maandag

TijdDans
10.00 – 10.45Dreumesdans 2-3 jr.
10.45 – 11.30Peuterdans 3-4 jr.
15.45 – 16.45Kidsdance 4-6 jr.
16.45 – 17.45Talentenklas 1
17.45 – 19.00Talentenklas 2
19.00 – 20.15Talentenklas 3
20.15 – 21.15Jazz (basic) 30+

Dinsdag

TijdDans
15.30 – 16.30Streetdance 8-9 jr.
16.30 – 17.30Streetdance 10-11 jr.
17.30 – 18.30Streetdance 12-13 jr.
18.30 – 19.30Streetdance 13-15 jr.
19.30 – 20.30Streetdance 16+
20.30 – 21.45Dancemix 21+.

Woensdag

TijdDans
09.00 – 09.45Dreumesdans 2-3 jr.
09.45 – 10.30Peuterdans 3-4 jr.
10.30 – 11.30Dance & fit 21+
13.00 – 14.00Streetdance 4-6 jr.
14.00 – 15.00Kidsdance 4-6 jr.
15.00 – 16.00Dancemix 6-7 jr.
16.00 – 17.00Hiphop 6-7 jr.
17.00 – 18.00Hiphop 8-9 jr.
18.00 – 19.00Hiphop 10-12 jr.
19.00 – 20.00Hiphop 13-15 jr.
20.00 – 21.00Hiphop 16+

Donderdag

TijdDans
15.45 – 16.45Klassiek ballet 5-6 jr.
16.45 – 17.45Klassiek ballet 7-9 jr.
17.45 – 18.45Klassiek ballet 10-12 jr.
18.45 – 19.15Spitzen 12+ (Basic/Int/adv.)
19.15 – 20.15Klassiek ballet 12+
20.15 – 21.30Klassiek/Modern 21+

Vrijdag

TijdDans
09.15 – 10.00Dreumesdans 2-3 jr.
10.00 – 10.45Dreumesdans 2-3 jr.
10.45 – 11.30Peuterdans 3-4 jr.
11.45 – 12.45Pilates 21+
13.00 – 14.00Kidsdance 4-5 jr.
14.00 – 15.00Dancemix 6-7 jr.
15.00 – 16.00Kidsdance 4-5 jr.
16.00 – 17.00Modern Jazz 6-7 jr.
17.00 – 18.00Modern Jazz 8-10 jr.
18.00 – 19.00Modern Jazz 11-12 jr.
19.00 – 20.00Modern Jazz 13-15 jr.
20.00 – 21.15Modern Jazz 16+

Zaterdag

TijdDans
08.45 – 09.30Peuterdans 3-4 jr.
09.30 – 10.30Kidsdance 4-5 jr.
10.30 – 11.30Kidsdance 5-6 jr.
11.30 – 12.30Dancemix 6-7 jr.
12.30 – 13.30Streetdance 6-8 jr.
13.30 – 14.30Streetdance 9-11 jr.

Zondag

TijdDans
09.00 – 10.15DBJ Demoteam 1
10.15 – 11.30DBJ Demoteam 2
11.30 – 12.45DBJ Demoteam 3
12.45 – 13.45Solo of Duo training

Rooster 2023-2024 Studio Santpoort

Maandag

Tijd Dans
16.00 – 17.00 Modern Jazz 7-11 jr.
17.00 – 18.15 Talentenklas 1
18.15 – 19.30 Talentenklas 2
19.30 – 20.30 Modern Jazz 16+
20.30 – 21.45 Dancemix 21+

Dinsdag

Tijd Dans
16.30 – 17.30 Streetdance 6-7 jr.
17.30 – 18.30 Streetdance 8-10 jr.
18.30 – 19.30 Streetdance 11-13 jr.
19.30 – 20.30 Streetdance 14+

Woensdag

TijdDans
09.45 – 10.30Dreumesdans 2-3 jr.
10.30 – 11.15Peuterdans 3-4 jr.
13.15 – 14.15Kidsdance 4-5 jr.
14.15 – 15.15Klassiek ballet 6-8 jr.
15.15 – 16.15Klassiek ballet 9-12 jr.
16.30 – 17.30Klassiek ballet (niv. 1) 13+
17.30 – 18.00Spitzen 12+ (basic)
18.00 – 19.00Klassiek ballet (niv. 2/3)
19.00 – 19.30Spitzen 12+ (gevord.)
19.30 – 20.45Modern 21+

Donderdag

TijdDans
16.45 – 18.00Demoteam 2

Vrijdag

Tijd Dans
10.00 – 10.45 Dreumesdans 2-3 jr.
10.45 – 11.30 Peuterdans 3-4 jr.
15.00 – 16.00 Dancemix 5-7 jr.
16.00 – 17.00 Hiphop 6-8 jr.
17.00 – 18.00 Hiphop 8-10 jr.
18.00 – 19.00 Hiphop 11-13 jr.
19.00 – 20.00 Hiphop 14+
20.00 – 21.15 Hiphop 18+ (gevord.)

Zaterdag

TijdDans
08.45 – 09.30Peuterdans 3-4 jr.
09.30 – 10.30Kidsdance 4-5 jr.
10.30 – 11.30Kidsdance 5-6 jr.
11.30 – 12.30Streetdance 6-7 jr.
12.30 – 13.30Streetdance 8-9 jr.
13.30 – 14.45Demoteam 1
14.45 – 15.45Streetdance 10+
15.45 – 17.00Demoteam 2

Rooster 2023-2024 Studio Vijfhuizen

Zaterdag

TijdDans
08.45 – 09.30Peuterdans 3-4 jr.
09.30 – 10.30Kidsdance 4-5 jr.
10.30 – 11.30Streetdance 5-6 jr.
11.30 – 12.30Streetdance 7-8 jr.

Klaar om mee te dansen? Meld je aan!